JAK UŠETŘIT ZA TOPENÍ?

Základem je správná rozvaha, co od krbu očekáváme a jak často budeme topit. Při topení jen několikrát za rok budeme vybírat topeniště dle estetického hlediska a budeme požadovat od krbu jen jako záložní zdroj v případě výpadku el. proudu.
Při častějším topení minimálně 2x týdně vybereme topeniště s vysokou účinností a tím dosáhneme minimální spotřeby dřeva při dokonalém využití tepla.
Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Firma

Naše firma působí na trhu již od roku 1997. Z počátku jsme stavěli pouze krby, později jsme přešli na složitější systémy a to na stavby kachlových kamen a sporáků (je možno zhlédnout funkční kachlová kamna s hypokaustem v naší vzorkové prodejně). U všech staveb také doporučujeme automatické regulační systémy, které nám optimalizují proces hoření. V roce 2008 jsme otevřeli novou prodejnu o celkové ploše 80 m² s výstavkou postavených krbů, kamen a také krbových kamen. Pro služby zákazníkům provádíme návrhy a projekty v 3D. Za dobu našeho působení jsme postavili stovky krbů v interiéru tak i exteriéru. Zároveň jsem členem cechu kamnářů.